Služby

Podívejte se, co vám nabízíme

Pořádáme školní zájezdy do Velké Británie a Irska. Program může být čistě turistický poznávací nebo kromě poznávání památek může obsahovat i dopolední výuku angličtiny.
Zájezd si buď můžete vybrat z katalogu předpřipravených výletů, nebo se jím pouze inspirujte, řekněte nám, kam chcete jet, a my vám připravíme program na míru.
Zájezdy pořádáme do následujících lokalit:
  • Londýn
  • Jižní Anglie
  • Severní Anglie
  • Wales
  • Skotsko
  • Irsko/Severní Irsko
British Isles
Zájezdy na míru

Všechny naše zájezdy jsou připravovány individuálně. V současné době máme ovšem také mnoho zajímavých vzorových programů zájezdů, ze kterých si můžete vybrat, nebo se jimi jen inspirujte a dejte nám vědět, které památky byste chtěli navštívit.

Plná penze/polopenze

Poskytujeme plnou penzi či polopenzi. Plná penze zahrnuje každý den snídani, oběd formou balíčku a večeři. Polopenze zahrnuje snídani a večeři. V den odjezdu je také možné si za poplatek přikoupit svačinu na cestu zpátky domů.

Rozmanité ubytování

Nabízíme ubytování v následujících zařízeních: 1) hotel 2) hostel 3) britská hostitelská rodina. Každý druh ubytování má svoje výhody. Hotel bývá většinou nejvíce pohodlný. Hostel zase vyniká levnou cenou. V britské rodině si žáci zase nejlépe pocvičí angličtinu.

Výuka angličtiny

Nabízíme také výuku anglického jazyka. Lekce jazyka budou přizpůsobeny vašim potřebám. Min. počet vyučujících hodin je 9. Ve skupině je max. 15 studentů. Lekce angličtiny kombinované s ubytováním v rodinách jsou velice efektivním způsobem výuky angličtiny.

Program s/bez angličtiny

Nabízíme tyto kombinace programu našich školních zájezdů: 1) celodenní turistický poznávací zájezd navržený speciálně podle předmětů studia 2) dopolední vyučování angličtiny kombinované s odpoledním poznávacím zájezdem.

Den v anglické škole

Nabízíme možnost strávit den v anglické základní/střední škole. Možnost zapojit se do výuky v období: březen – červen a září – říjen v následujících lokalitách Eltham (Londýn), Norwich (Východní Anglie), St. Neots (Východní Anglie) a další.

KVALITA
Odpověď do 24 hodin

Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší úrovni za nejlepší možné ceny. Snažíme se odpovědět na vaše dotazy a dodat kalkulaci na míru do 24 hodin.

ZKUŠENOSTI
Hladký průběh zájezdu

Budeme s vámi velmi úzce spolupracovat od začátku až do konce a postaráme se o hladký průběh zájezdu. Průvodce vám bude k dispozici 24 hodin denně a vyřídí cokoli bude zapotřebí.

SPOLUPRÁCE
Silný partner

Naše zájezdy jsou po technické stránce spolupořádány kanceláří Hornet Tour. Poskytují nám zejména dopravní služby moderními autobusy a pojištění.

Autobusová doprava a pojištění zajištěno
  • Na zajištění dopravních služeb, pojištění účastníků do zahraničí (zdravotní pojištění pro cesty do zahraničí nebo komplexní pojištění včetně storna zájezdu za výhodných podmínek) a pojištění účastníků proti úpadku cestovní kanceláře se spolupodílí Hornet Tour.
  • Kancelář Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře podle zákona 159/1999 Sb. v jeho dalších novelizacích a naši klienti jsou ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře.
  • Toto osvědčení o výše zmíněném pojištění najdete na stránkách kanceláře Hornet Tour.
Autobusy
Bezplatné přistavení autobusu k vaší škole po celé ČR

Spolupracující kancelář Hornet Tour nám poskytuje dopravu moderními autobusy vybavenými klimatizací, WC, barem, audio – DVD, bezpečnostními pásy na všech sedadlech a polohovatelnými sedadly. Autobusovou dopravu pro nás dále také zajišťuje firma František Hlavatý – OASA Šumperk, která vlastní autobusy vybavené nejmodernějšími prvky pasivní i aktivní bezpečnosti, splňujícími všechny technické i ekologické normy. Autobusy řídí zkušení řidiči, kteří mají s cestou do Anglie zkušenosti, jsou jazykově vybaveni a mají příjemné vystupování. Na vybrané zájezdy bude nasazen luxusní autobus BOVA MAGIQ s redukovaným počtem sedadel, tj. větším prostorem pro nohy a podstatně vyšším komfortem.

Trajekty
Plavba trajektem přes průliv La Manche

Spolupracující kancelář Hornet Tour pro nás zajišťuje také trajektovou dopravu. Na přání je možné zajistit i cestu Eurotunelem popřípadě kombinaci trajektu a Eurotunelu.
Cesta trajektem přes kanál La Manche je určitě nejzajímavější částí na celé cestě do Velké Británie. U svých zájezdů většinou využíváme trajekty z francouzského přístavu Calais do britského Doveru. Plavba trajektem trvá kolem 70 minut. Na lodi jsou bary, restaurace, bezcelní obchod (duty-free shop), směnárna a bankomat. Za pěkného počasí je možno dostat se na horní otevřenou palubu a kochat se nádherným výhledem na pomalu se přibližující bílé doverské útesy Velké Británie.

Kromě hotelu či hostelu nabízíme ubytování i v rodinách
House
Kvalitní síť rodin
Spolupracující agentury zajišťují ubytování již přes 20 let a disponují velkou sítí hostitelských rodin (a sítí center výuky jazyka). Během zájezdu budou jejich koordinátoři komunikovat s vedoucím vaší výpravy, aby vyřešili případné problémy.
English breakfast
Opravdová Británie
Ubytování v rodinách vám poskytne možnost nahlédnout do opravdového života v Británii a je také výborným způsobem, jak si zlepšit angličtinu. Spolupracujeme s mnoha kvalitními agenturami, které poskytují ubytování v rodinách po celé Británii.
Road sign
Informace o rodinách
Dva týdny před vaším odjezdem do Velké Británie obdržíte detailní seznam hostitelských britských rodin se jmény, adresami a telefonními čísly. Rozhodně tedy nemusíte mít obavy, že nebudete vědět, za jakou rodinou pojedete.