Tým

Tým Lorraine a Adéla

Tým školních zájezdů C2E

Tým cestovní agentury C2E stojí hlavně na zkušenostech a znalostech majitelky paní Lorraine Vítámvásové. Lorraine pro vás osobně sestaví program vašeho školního zájezdu. Po celou dobu ladění vašeho programu vám bude plně k dispozici.

Lorraine Vítámvásová

lorraine@c2e.cz

Lorraine Vítámvásová
Majitelka
Adéla Měkotová

adela@c2e.cz

Adéla Farden
Asistentka
V zájezdech se vždy snažím kombinovat moderní vzdělávání s cestováním.

Dobrý den, jsem ráda, že jste zavítali na moje webové stránky. Jmenuji se Lorraine a pocházím z Londýna. V roce 2003 jsem se za českým manželem přestěhovala do Česka, konkrétně do moravského města Šternberk. Začala jsem učit angličtinu na místním gymnáziu a dostala tak brzy za úkol zorganizovat pro svou třídu svůj první školní zájezd do Británie. Tento výlet byl velmi úspěšný a čím dál víc kolegů mě povzbuzovalo k tomu, organizovat školní zájezdy i pro jiné školy. Od té doby se zabývám tím, jak českým žákům ukázat ze své domoviny to nejlepší. Program se přitom vždy snažím sestavit tak, aby se studenti vzdělávali, objevovali nové věci a zároveň se co nejvíce bavili.

Lorraine Vítámvásová

Majitelka C2E

Lorraine Vítámvásová
Vstupte do světa výhod malé cestovní agentury

Po celou dobu přípravy vašeho zájezdu budete komunikovat přímo s Lorraine, která pro vás program osobně připravuje. Komunikace tudíž probíhá rychleji než u velkých kanceláří. Lorraine se také specializuje pouze na Británii a Irsko, což jsou země, které velice dobře osobně zná.

11

Let zkušeností

68

Spokojených tříd

3332

Nadšených studentů

6600

Šálků čaje
Chcete se zbavit starostí s organizací školního výletu?
Rádi vám výlet naplánujeme.
Kontaktujte nás!