Tel: +420 737 310 304
Londýn 03 s výukou 9 hodin

Don't just teach it, experience it!

Londýn + 9 hod Kurzy angličtiny čislo 03

Termín: dle přání školy a volných kapacit

Program zájezdu:(rádi Vás spojíme s jinou školou)

den 1:

odjezd autobusem od vaší školy do Francie (přes Německo)

den 2:

dopoledne příjezd do Calais, přeprava přes kanál La Manche, příjezd do Londýna, prohlídka s průvodcem – Cleopatra’s Needle, Westminster Palace, Big Ben, London Eye – projížďka na obřím kole ( 135m vysoké ruské kolo, jehož jedna otočka trvá cca 35 min a odkud je nádherný výhled na celý Londýn), dále návštěva Westminster Abbey místo korunovací a odpočinku britských předsedů vlád. Odpoledne trasa pokračuje přes vládní čtvrť White Hall kolem Downing Street (oficiální rezidence britského ministerského předsedy), přes Horse Guard Parade k Trafalgar Square s pomníkem admirála Nelsona a National Gallery (obrazy např. od Vincenta van Gogha). Dále k Piccadily Circus, Regents Street, Oxford Street k Hyde Park – Speakers Corner, ve večerních hodinách ubytování v rodinách v Londýně.

den 3:

dopolední kurzy angličtiny na jazykové škole. 9 – 12 hod
odpoledne plavba lodí po Temži  k Greenwich – procházka královským parkem kolem National Maritime Museum, (námořní museum – ukázky lodí od nejstarších až po nejmodernější, výstava námořních uniforem atd).  Queens House a Royal Observatory, zhlédnutí nultého poledníku.  Royal Observatory (bývalá královská observatoř, nyní výstava navigačních a astronomických přístrojů, na dvoře observatoře je vyznačen nultý poledník),procházka tunelem pod Temží, návrat do rodin.

den 4:

dopoledne – kurzy angličtiny na jazykové škole. 9 – 12 hod
odpoledne návštěva Tower of London (bývalé královské sídlo, posléze vězení a popraviště, dnes výstava královských klenotů a historických zbraní). Dále přes symbol Londýna – zvedací most Tower Bridge k bitevnímu křižníku z II světové války HMS Belfast, (možnost prohlídky jednotlivých palub, expozice zachycující život námořníků), prohlídka jižního břehu Temže, procházka k Globe Theatre a Tate Modern, přes Millennium Bridge k St. Paul’s Cathedral – návrat do rodin.

den 5:

dopoledne – kurzy angličtiny na jazykové škole. 9 – 12 hod
odpoledne – exkurze do královského města Windsor a Eton College – prohlídka Windsor Castle, procházka k nejstarší soukromé chlapecké škole v Etonu – návrat do rodin.

den 6:

dopoledne – návštěva Churchill War Rooms podzemní sídlo hlavního štábu během druhé světové války. Dále přes St. James’s Park k Buckingham Palace – (oficiální sídlo britského panovníka) eventuelně zhlédnutí střídání stráží. odpoledne – dle přání školy ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky

den 7:

příjezd ke škole v odpoledních, případně večerních hodinách