Tel: +420 737 310 304
O nás

Don't just teach it, experience it!

Jsme specialisté v organizování vzdělávacích a poznávacích zájezdů do Velké Británie pro školy a další organizace. Organizujeme pobyty pro všechny věkové kategorie.

Naším cílem je poskytnout skupinám služby na nejvyšší úrovni v oblasti zajišťování ubytování a zájezdů za nejlepší možné ceny. Snažíme se odpovědět na Vaše dotazy a dodat kalkulace na míru k požadovaným službám, a to vše do 24 hodin.

Máme řadu let zkušeností s organizováním zájezdů do Velké Británie a můžeme Vám s čímkoliv poradit. Budeme s Vámi velmi úzce spolupracovat od začátku až do konce a postaráme se o hladký průběh vašeho zájezdu. Váš průvodce Vám bude k dispozici 24 hodin denně a vyřídí cokoli bude za potřebí během celého Vašeho pobytu.

Naše zájezdy jsou spoluorganizovány CK HORNET TOUR, která vyniká profesionální organizací, kvalitními službami průvodců a klade důraz na osobní přístup ke klientovi. Solidnost a 15leté zkušenosti jsou klíčovými atributy, které jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb.

CK HORNET TOUR obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře podle zákona 159/1999 Sb. v jeho dalších novelizacích a naši klienti jsou ze zákona pojištěni pro případ krachu cestovní kanceláře.

Toto osvědčení najdete na stránkách www.hornettour.cz . CK HORNET TOUR se zejména podílí na zajištění dopravních služeb, průvodcovských služeb, pojištění účastníků do zahraničí (zdravotní pojištění pro cesty do zahraničí nebo komplexní pojištění včetně storna zájezdu za výhodných podmínek) a garantuje pojištění účastníků proti úpadku CK.

Pojištění proti úpadku

At Stonehenge