Tel: +420 737 310 304
Doprava

Don't just teach it, experience it!

Coaches for group travel

Autobusy – (bezplatné přistavení autobusu k Vaší škole v jakémkoliv městě)


CK HORNET TOUR garantuje moderní autobusy vybavené klimatizací, WC, barem, audio – DVD, bezpečnostními pásy na všech sedadlech a polohovatelnými sedadly. Autobusovou dopravu pro nás zajišťuje firma František Hlavatý – OASA Šumperk, která disponuje moderními autobusy vybavenými nejmodernějšími prvky pasivní i aktivní bezpečnosti, splňujícími všechny technické i ekologické normy. Autobusy řídí zkušení řidiči tohoto dopravce, kteří mají s trasami bohaté zkušenosti, jsou jazykově vybaveni a mají velmi příjemné vystupování. Na vybrané zájezdy bude nasazen luxusní autobus BOVA MAGIQ s redukovaným počtem sedadel, tj. větším prostorem pro nohy cestujících a podstatně vyšším komfortem pro cestování.

Ferry crossings for groups

Trajekty


CK HORNET TOUR pro nás zajišťuje také trajektovou dopravu. Na přání je možné zajistit i cestu Eurotunelem popř. kombinaci trajektu a Eurotunelu.
Cesta trajektem přes kanál La Manche je určitě nejzajímavější částí na cestě do Británie. U svých zájezdů většinou využíváme trajekty z Calais do Doveru. Plavba trvá kolem 70 minut. Na lodi jsou bary, restaurace, bezcelní obchod (duty-free shop), směnárna a bankomat. Za pěkného počasí je možné se dostat na horní otevřenou palubu a kochat se nádherným výhledem na bílé Doverské útesy Velké Británie.